-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги збирання урожаю сої- ID: UA-2026-08-18-001343-a
- Дата створення : 18.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30111211
Відокремлений підрозділ Національного університету біоресурсів і природокористування України "Ніжинський агротехнічний інститут" ЄДРПОУ: 34492238ДК 021:2015: 77110000-4 Послуги, пов’язані з виробництвом сільськогосподарської продукціїТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги збирання урожаю соняшнику- ID: UA-2026-08-18-000852-a
- Дата створення : 18.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30110721
Відокремлений підрозділ Національного університету біоресурсів і природокористування України "Ніжинський агротехнічний інститут" ЄДРПОУ: 34492238ДК 021:2015: 77110000-4 Послуги, пов’язані з виробництвом сільськогосподарської продукціїПропозиції розглянутіперіод кваліфікації завершився 6 днів назад
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з посіву сої з одночасним внесенням добрив та підготовкою ґрунту для посіву- ID: UA-2026-04-20-011806-a
- Дата створення : 20.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28968948
Відокремлений підрозділ Національного університету біоресурсів і природокористування України "Ніжинський агротехнічний інститут" ЄДРПОУ: 34492238ДК 021:2015: 77110000-4 Послуги, пов’язані з виробництвом сільськогосподарської продукціїЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги збирання кукурудзи на зерно- ID: UA-2025-10-14-006666-a
- Дата створення : 14.10.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26744804
Відокремлений підрозділ Національного університету біоресурсів і природокористування України "Ніжинський агротехнічний інститут" ЄДРПОУ: 34492238ДК 021:2015: 77110000-4 Послуги, пов’язані з виробництвом сільськогосподарської продукціїЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги збирання кукурудзи на силос- ID: UA-2025-09-15-013303-a
- Дата створення : 15.09.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26438493
Відокремлений підрозділ Національного університету біоресурсів і природокористування України "Ніжинський агротехнічний інститут" ЄДРПОУ: 34492238ДК 021:2015: 77110000-4 Послуги, пов’язані з виробництвом сільськогосподарської продукціїТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з посіву озимої пшениці з одночасним внесенням добрив та підготовкою ґрунту для...×-
Послуги з посіву озимої пшениці з одночасним внесенням добрив та підготовкою ґрунту для посіву
- ID: UA-2025-09-09-013067-a
- Дата створення : 09.09.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26379595
Відокремлений підрозділ Національного університету біоресурсів і природокористування України "Ніжинський агротехнічний інститут" ЄДРПОУ: 34492238ДК 021:2015: 77110000-4 Послуги, пов’язані з виробництвом сільськогосподарської продукціїЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги збирання урожаю соняшнику- ID: UA-2025-09-09-005526-a
- Дата створення : 09.09.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26372052
Відокремлений підрозділ Національного університету біоресурсів і природокористування України "Ніжинський агротехнічний інститут" ЄДРПОУ: 34492238ДК 021:2015: 77110000-4 Послуги, пов’язані з виробництвом сільськогосподарської продукціїЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги збирання кукурудзи на силос- ID: UA-2025-09-03-007391-a
- Дата створення : 03.09.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26316491
Відокремлений підрозділ Національного університету біоресурсів і природокористування України "Ніжинський агротехнічний інститут" ЄДРПОУ: 34492238ДК 021:2015: 77110000-4 Послуги, пов’язані з виробництвом сільськогосподарської продукціїТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги по збиранню урожаю сої- ID: UA-2025-08-20-004889-a
- Дата створення : 20.08.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26189422
Відокремлений підрозділ Національного університету біоресурсів і природокористування України "Ніжинський агротехнічний інститут" ЄДРПОУ: 34492238ДК 021:2015: 77110000-4 Послуги, пов’язані з виробництвом сільськогосподарської продукціїТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з посіву сої з одночасним внесенням добрив та підготовкою ґрунту для посіву- ID: UA-2025-04-08-000672-a
- Дата створення : 08.04.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24943032
Відокремлений підрозділ Національного університету біоресурсів і природокористування України "Ніжинський агротехнічний інститут" ЄДРПОУ: 34492238ДК 021:2015: 77110000-4 Послуги, пов’язані з виробництвом сільськогосподарської продукціїЗавершена -
-
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги збирання кукурудзи на силос- ID: UA-2024-08-14-004078-a
- Дата створення : 14.08.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22310033
Відокремлений підрозділ Національного університету біоресурсів і природокористування України "Ніжинський агротехнічний інститут" ЄДРПОУ: 34492238ДК 021:2015: 77110000-4 Послуги, пов’язані з виробництвом сільськогосподарської продукціїТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги по збиранню урожаю соняшнику, послуги по збиранню кукурудзи на зерно- ID: UA-2024-08-12-002682-a
- Дата створення : 12.08.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22285314
Відокремлений підрозділ Національного університету біоресурсів і природокористування України "Ніжинський агротехнічний інститут" ЄДРПОУ: 34492238ДК 021:2015: 77110000-4 Послуги, пов’язані з виробництвом сільськогосподарської продукціїЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з посіву озимої пшениці з одночасним внесенням добрив та підготовкою ґрунту для...×-
Послуги з посіву озимої пшениці з одночасним внесенням добрив та підготовкою ґрунту для посіву
- ID: UA-2024-08-12-000565-a
- Дата створення : 12.08.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22283207
Відокремлений підрозділ Національного університету біоресурсів і природокористування України "Ніжинський агротехнічний інститут" ЄДРПОУ: 34492238ДК 021:2015: 77110000-4 Послуги, пов’язані з виробництвом сільськогосподарської продукціїЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги по збиранню урожаю сої- ID: UA-2024-08-08-003407-a
- Дата створення : 08.08.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22262199
Відокремлений підрозділ Національного університету біоресурсів і природокористування України "Ніжинський агротехнічний інститут" ЄДРПОУ: 34492238ДК 021:2015: 77110000-4 Послуги, пов’язані з виробництвом сільськогосподарської продукціїТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги по збиранню урожаю озимої пшениці та ячменю- ID: UA-2024-07-01-008163-a
- Дата створення : 01.07.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21967559
Відокремлений підрозділ Національного університету біоресурсів і природокористування України "Ніжинський агротехнічний інститут" ЄДРПОУ: 34492238ДК 021:2015: 77110000-4 Послуги, пов’язані з виробництвом сільськогосподарської продукціїТорги не відбулисяТорги не відбулися -