-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Послуги збирання кукурудзи на силос
Тендер Prozorro UA-2024-08-14-004078-a
Торги не відбулися
40 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 400.00 UAH
мін. крок: 1% або 400.00 UAH
Номер:
200b7d868b89484e9238c9e9b15765df
Внутрішній номер закупівлі:
22310033
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-08-14-004078-a
Замовник:
Відокремлений підрозділ Національного університету біоресурсів і природокористування України "Ніжинський агротехнічний інститут"
×
-
Код ЄДРПОУ:
34492238
-
Адреса:
16600, Україна, Чернігівська область, Ніжин, вулиця Шевченка, будинок 10
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Сипченко Тетяна Миколаївна 380681301679 tsypchenko5@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
77110000-4 Послуги, пов’язані з виробництвом сільськогосподарської продукціїАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
40 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
14.08.2024 11:46 - 19.08.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
14.08.2024 11:46 - 22.08.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴40 000.00 Послуги збирання кукурудзи на силос