• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Послуги з посіву сої з одночасним внесенням добрив та підготовкою ґрунту для посіву

Завершена

144 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 1 440.00 UAH
Номер: 970227c1e1be462c871f222d7dc56e33
Внутрішній номер закупівлі: 24943032
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-04-08-000672-a   
Замовник: Відокремлений підрозділ Національного університету біоресурсів і природокористування України "Ніжинський агротехнічний інститут"
Контактна особа: Сипченко Тетяна Миколаївна 380681301679 tsypchenko5@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 77110000-4 Послуги, пов’язані з виробництвом сільськогосподарської продукціїАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 144 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 08.04.2025 09:16 - 13.04.2025 00:00
Період прийому пропозицій: 08.04.2025 09:16 - 16.04.2025 00:00
Період кваліфікації: 16.04.2025 00:00 - 17.04.2025 09:49
Період завантаження договору: 23.04.2025 00:00 - 03.05.2025 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴144 000.00 Послуги з посіву сої з одночасним внесенням добрив та підготовкою ґрунту для посіву