-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги збирання урожаю соняшнику
Тендер Prozorro UA-2025-09-09-005526-a
Завершена
561 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
284fc9c0884248c8824a01fb66144fdf
Внутрішній номер закупівлі:
26372052
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-09-09-005526-a
Замовник:
Відокремлений підрозділ Національного університету біоресурсів і природокористування України "Ніжинський агротехнічний інститут"
×
-
Код ЄДРПОУ:
34492238
-
Адреса:
16600, Україна, Чернігівська область, Ніжин, вулиця Шевченка, будинок 10
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Почотова Оксана Володимирівна 380959336960 oksana.pochetova@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
77110000-4 Послуги, пов’язані з виробництвом сільськогосподарської продукціїАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
561 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
09.09.2025 12:26 - 14.09.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
09.09.2025 12:26 - 17.09.2025 00:00
Аукціон:
з 17.09.2025 13:09
Період кваліфікації:
17.09.2025 00:00 - 17.09.2025 10:59
Період завантаження договору:
23.09.2025 00:00 - 03.10.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴561 000.00 Послуги збирання урожаю соняшнику