• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Послуги з посіву озимої пшениці з одночасним внесенням добрив та підготовкою ґрунту для посіву

Завершена

360 000.00 UAH з ПДВ
Номер: 2384904600604bd59e3c0c5746efefc7
Внутрішній номер закупівлі: 26379595
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-09-09-013067-a   
Замовник: Відокремлений підрозділ Національного університету біоресурсів і природокористування України "Ніжинський агротехнічний інститут"
Контактна особа: Почотова Оксана Володимирівна 380959336960 oksana.pochetova@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 77110000-4 Послуги, пов’язані з виробництвом сільськогосподарської продукціїАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 360 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 09.09.2025 16:59 - 14.09.2025 00:00
Період прийому пропозицій: 09.09.2025 16:59 - 17.09.2025 00:00
Аукціон: з 17.09.2025 14:48
Період кваліфікації: 17.09.2025 00:00 - 17.09.2025 10:45
Період завантаження договору: 23.09.2025 00:00 - 03.10.2025 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴360 000.00 Послуги з посіву озимої пшениці з одночасним внесенням добрив та підготовкою ґрунту для посіву