-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги збирання кукурудзи на зерно
Тендер Prozorro UA-2025-10-14-006666-a
Завершена
204 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
602661afad8542deb2f46a686b36d51b
Внутрішній номер закупівлі:
26744804
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-10-14-006666-a
Замовник:
Відокремлений підрозділ Національного університету біоресурсів і природокористування України "Ніжинський агротехнічний інститут"
×
-
Код ЄДРПОУ:
34492238
-
Адреса:
16600, Україна, Чернігівська область, Ніжин, вулиця Шевченка, будинок 10
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Почотова Оксана Володимирівна 380959336960 oksana.pochetova@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
77110000-4 Послуги, пов’язані з виробництвом сільськогосподарської продукціїАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
204 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
14.10.2025 12:49 - 19.10.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
14.10.2025 12:49 - 22.10.2025 00:00
Аукціон:
з 22.10.2025 14:08
Період кваліфікації:
22.10.2025 00:00 - 22.10.2025 13:09
Період завантаження договору:
28.10.2025 00:00 - 07.11.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴204 000.00 Послуги збирання кукурудзи на зерно