• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Послуги збирання кукурудзи на зерно

Оголошено тендер

204 000.00 UAH
Номер: a014d8f38dba45cab4bc4da5ef176b1b
Ідентифікатор плану: UA-P-2025-10-14-008113-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Відокремлений підрозділ Національного університету біоресурсів і природокористування України "Ніжинський агротехнічний інститут"
Замовник: Відокремлений підрозділ Національного університету біоресурсів і природокористування України "Ніжинський агротехнічний інститут"
Очікувана вартість: 204 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги збирання кукурудзи на зерно
Річний план закупівлі на: 2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Жовтень 2025
Класифікатор ДК 021:2015: 77110000-4 Послуги, пов’язані з виробництвом сільськогосподарської продукції
КЕКВ: 2282 Окремі заходи по реалізації державних (регіональних) програм, не віднесені до заходів розвитку
Дата опублікування: 14.10.2025 12:18

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
ОписКошти Державного бюджету
Код класифікації видатківКПК-2025:2201160 - Підготовка кадрів закладами вищої освіти та забезпечення діяльності їх баз практики
Сума204 000.00 UAH