-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги по збиранню урожаю сої
Тендер Prozorro UA-2025-08-20-004889-a
Торги не відбулися
252 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 2 520.00 UAH
мін. крок: 1% або 2 520.00 UAH
Номер:
c55a153f443a42638c676187fab1ef99
Внутрішній номер закупівлі:
26189422
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-08-20-004889-a
Замовник:
Відокремлений підрозділ Національного університету біоресурсів і природокористування України "Ніжинський агротехнічний інститут"
×
-
Код ЄДРПОУ:
34492238
-
Адреса:
16600, Україна, Чернігівська область, Ніжин, вулиця Шевченка, будинок 10
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Почотова Оксана Володимирівна 380959336960 oksana.pochetova@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
77110000-4 Послуги, пов’язані з виробництвом сільськогосподарської продукціїАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
252 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
20.08.2025 12:26 - 25.08.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
20.08.2025 12:26 - 28.08.2025 00:00
Аукціон:
з 28.08.2025 11:51
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴252 000.00 Послуги по збиранню урожаю сої