-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги по збиранню урожаю сої
Тендер Prozorro UA-2024-08-08-003407-a
Торги не відбулися
560 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 5 600.00 UAH
мін. крок: 1% або 5 600.00 UAH
Номер:
4ec77a428c644767a103f8c5b522d81e
Внутрішній номер закупівлі:
22262199
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-08-08-003407-a
Замовник:
Відокремлений підрозділ Національного університету біоресурсів і природокористування України "Ніжинський агротехнічний інститут"
×
-
Код ЄДРПОУ:
34492238
-
Адреса:
16600, Україна, Чернігівська область, Ніжин, вулиця Шевченка, будинок 10
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Сипченко Тетяна Миколаївна 380681301679 tsypchenko5@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
77110000-4 Послуги, пов’язані з виробництвом сільськогосподарської продукціїАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
560 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
08.08.2024 11:39 - 13.08.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
08.08.2024 11:39 - 16.08.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴560 000.00 Послуги по збиранню урожаю сої