• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Послуги по збиранню урожаю сої

Оголошено тендер

560 000.00 UAH
Номер: bcff18743edf428da2cb1b90a5db9b7e
Ідентифікатор плану: UA-P-2024-08-08-003937-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Відокремлений підрозділ Національного університету біоресурсів і природокористування України "Ніжинський агротехнічний інститут"
Замовник: Відокремлений підрозділ Національного університету біоресурсів і природокористування України "Ніжинський агротехнічний інститут"
Очікувана вартість: 560 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги по збиранню урожаю сої
Річний план закупівлі на: 2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2024
Класифікатор ДК 021:2015: 77110000-4 Послуги, пов’язані з виробництвом сільськогосподарської продукції
КЕКВ: 2282 Окремі заходи по реалізації державних (регіональних) програм, не віднесені до заходів розвитку
Дата опублікування: 08.08.2024 11:02

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
ОписКошти Державного бюджету України
Сума560 000.00 UAH