-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги збирання урожаю сої
Тендер Prozorro UA-2026-08-18-001343-a
Торги не відбулися
251 000.00
UAH без ПДВ
Номер:
b6f6eab17655423d86ba8c05973fa026
Внутрішній номер закупівлі:
30111211
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-18-001343-a
Замовник:
Відокремлений підрозділ Національного університету біоресурсів і природокористування України "Ніжинський агротехнічний інститут"
×
-
Код ЄДРПОУ:
34492238
-
Адреса:
16600, Україна, Чернігівська область, Ніжин, вулиця Шевченка, будинок 10
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Попова Руслана 380990762101 popovaruslana546@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
77110000-4 Послуги, пов’язані з виробництвом сільськогосподарської продукціїАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
251 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
18.08.2026 09:54 - 23.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
18.08.2026 09:54 - 26.08.2026 00:00
Аукціон:
з 26.08.2026 12:14
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴251 000.00 Послуги збирання урожаю сої