-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з посіву сої з одночасним внесенням добрив та підготовкою ґрунту для посіву
Тендер Prozorro UA-2026-04-20-011806-a
Завершена
180 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
7783696cb919405095272eca399cfd1e
Внутрішній номер закупівлі:
28968948
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-04-20-011806-a
Замовник:
Відокремлений підрозділ Національного університету біоресурсів і природокористування України "Ніжинський агротехнічний інститут"
×
-
Код ЄДРПОУ:
34492238
-
Адреса:
16600, Україна, Чернігівська область, Ніжин, вулиця Шевченка, будинок 10
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Попова Руслана 380990762101 popovaruslana546@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
77110000-4 Послуги, пов’язані з виробництвом сільськогосподарської продукціїАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
180 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
20.04.2026 17:01 - 25.04.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
20.04.2026 17:01 - 28.04.2026 00:00
Аукціон:
з 28.04.2026 14:08
Період кваліфікації:
28.04.2026 00:00 - 29.04.2026 14:32
Період завантаження договору:
05.05.2026 00:00 - 15.05.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴180 000.00 Послуги з посіву сої з одночасним внесенням добрив та підготовкою ґрунту для посіву