-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з посіву сої з одночасним внесенням добрив та підготовкою ґрунту для посіву
Оголошено тендер
180 000.00
UAH
Номер:
5bf41446cbd049339127a9e8ee5130d8
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-04-20-014524-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Відокремлений підрозділ Національного університету біоресурсів і природокористування України "Ніжинський агротехнічний інститут"
×
-
Код ЄДРПОУ:
34492238
-
Адреса:
16600, Україна, Чернігівська область, Ніжин, вулиця Шевченка, будинок 10
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Відокремлений підрозділ Національного університету біоресурсів і природокористування України "Ніжинський агротехнічний інститут"
×
-
Код ЄДРПОУ:
34492238
-
Адреса:
16600, Україна, Чернігівська область, Ніжин, вулиця Шевченка, будинок 10
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
180 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з посіву сої з одночасним внесенням добрив та підготовкою ґрунту для посіву
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Квітень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
77110000-4 Послуги, пов’язані з виробництвом сільськогосподарської продукції
КЕКВ:
2282 Окремі заходи по реалізації державних (регіональних) програм, не віднесені до заходів розвитку
Дата опублікування:
20.04.2026 16:36
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
ОписКошти Державного бюджету
Код класифікації видатківКПК-2026:2201160 - Підготовка кадрів закладами вищої освіти та забезпечення діяльності їх баз практики
Сума180 000.00 UAH