• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Послуги з посіву озимої пшениці з одночасним внесенням добрив та підготовкою ґрунту для посіву

Завершена

330 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 3 300.00 UAH
Номер: b62ed4ca8d87467e801a072d4447bd22
Внутрішній номер закупівлі: 22283207
Ідентифікатор закупівлі: UA-2024-08-12-000565-a   
Замовник: Відокремлений підрозділ Національного університету біоресурсів і природокористування України "Ніжинський агротехнічний інститут"
Контактна особа: Сипченко Тетяна Миколаївна 380681301679 tsypchenko5@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 77110000-4 Послуги, пов’язані з виробництвом сільськогосподарської продукціїАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 330 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 12.08.2024 09:23 - 17.08.2024 00:00
Період прийому пропозицій: 12.08.2024 09:23 - 20.08.2024 00:00
Період кваліфікації: 20.08.2024 00:00 - 21.08.2024 10:19
Період завантаження договору: 27.08.2024 00:00 - 06.09.2024 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴330 000.00 Послуги з посіву озимої пшениці з одночасним внесенням добрив та підготовкою ґрунту для посіву