• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Послуги по збиранню урожаю озимої пшениці та ячменю

Торги не відбулися

367 500.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 3 675.00 UAH
Номер: 85c8f057dde34a5287fec84acfdffc59
Внутрішній номер закупівлі: 21967559
Ідентифікатор закупівлі: UA-2024-07-01-008163-a   
Замовник: Відокремлений підрозділ Національного університету біоресурсів і природокористування України "Ніжинський агротехнічний інститут"
Контактна особа: Сипченко Тетяна Миколаївна 380681301679 tsypchenko5@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 77110000-4 Послуги, пов’язані з виробництвом сільськогосподарської продукціїАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 367 500.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 01.07.2024 16:55 - 06.07.2024 00:00
Період прийому пропозицій: 01.07.2024 16:55 - 09.07.2024 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴367 500.00 Послуги по збиранню урожаю озимої пшениці та ячменю