• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Послуги по збиранню урожаю озимої пшениці та ячменю

Оголошено тендер

367 500.00 UAH
Номер: b2bbc9718cb24148baadc9d8bbbfc56f
Ідентифікатор плану: UA-P-2024-07-01-010434-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Відокремлений підрозділ Національного університету біоресурсів і природокористування України "Ніжинський агротехнічний інститут"
Замовник: Відокремлений підрозділ Національного університету біоресурсів і природокористування України "Ніжинський агротехнічний інститут"
Очікувана вартість: 367 500.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги по збиранню урожаю озимої пшениці та ячменю
Річний план закупівлі на: 2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Липень 2024
Класифікатор ДК 021:2015: 77110000-4 Послуги, пов’язані з виробництвом сільськогосподарської продукції
КЕКВ: 2282 Окремі заходи по реалізації державних (регіональних) програм, не віднесені до заходів розвитку
Дата опублікування: 01.07.2024 16:41

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
ОписКошти Державного бюджету України
Сума367 500.00 UAH