-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги збирання урожаю соняшнику
Тендер Prozorro UA-2026-08-18-000852-a
-
Подача пропозицій
-
Аукціон
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто період кваліфікації завершився 6 днів назад
Пропозиції розглянуті
період кваліфікації завершився 6 днів назад
420 333.33
UAH без ПДВ
Номер:
a4b4d55d8e894793b638a9b1705dfe80
Внутрішній номер закупівлі:
30110721
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-18-000852-a
Замовник:
Відокремлений підрозділ Національного університету біоресурсів і природокористування України "Ніжинський агротехнічний інститут"
×
-
Код ЄДРПОУ:
34492238
-
Адреса:
16600, Україна, Чернігівська область, Ніжин, вулиця Шевченка, будинок 10
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Попова Руслана 380990762101 popovaruslana546@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
77110000-4 Послуги, пов’язані з виробництвом сільськогосподарської продукціїАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
420 333.33 UAH без ПДВ
Період уточнення:
18.08.2026 09:30 - 23.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
18.08.2026 09:30 - 26.08.2026 00:00
Аукціон:
з 26.08.2026 15:38
Період кваліфікації:
26.08.2026 00:00 - 26.08.2026 09:21
Період завантаження договору:
01.09.2026 00:00 - 11.09.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴420 333.33 Послуги збирання урожаю соняшнику