• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Послуги збирання урожаю соняшнику

Оголошено тендер

504 400.00 UAH
Номер: 21e5e67f8ac64be49e96e7679e5a42f4
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-18-001086-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Відокремлений підрозділ Національного університету біоресурсів і природокористування України "Ніжинський агротехнічний інститут"
Замовник: Відокремлений підрозділ Національного університету біоресурсів і природокористування України "Ніжинський агротехнічний інститут"
Очікувана вартість: 504 400.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги збирання урожаю соняшнику
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 77110000-4 Послуги, пов’язані з виробництвом сільськогосподарської продукції
КЕКВ: 2282 Окремі заходи по реалізації державних (регіональних) програм, не віднесені до заходів розвитку
Дата опублікування: 18.08.2026 09:18

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
ОписКошти Державного бюджету
Код класифікації видатківКПК-2026:2201160 - Підготовка кадрів закладами вищої освіти та забезпечення діяльності їх баз практики
Сума504 400.00 UAH