-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги збирання кукурудзи на силос
Тендер Prozorro UA-2025-09-15-013303-a
Торги не відбулися
50 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
c9050a14299249499ed5b9ff36b32ae3
Внутрішній номер закупівлі:
26438493
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-09-15-013303-a
Замовник:
Відокремлений підрозділ Національного університету біоресурсів і природокористування України "Ніжинський агротехнічний інститут"
×
-
Код ЄДРПОУ:
34492238
-
Адреса:
16600, Україна, Чернігівська область, Ніжин, вулиця Шевченка, будинок 10
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Почотова Оксана Володимирівна 380959336960 oksana.pochetova@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
77110000-4 Послуги, пов’язані з виробництвом сільськогосподарської продукціїАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
50 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
15.09.2025 17:36 - 20.09.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
15.09.2025 17:36 - 23.09.2025 00:00
Аукціон:
з 23.09.2025 13:34
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴50 000.00 Послуги збирання кукурудзи на силос