-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги по збиранню урожаю соняшнику, послуги по збиранню кукурудзи на зерно
Тендер Prozorro UA-2024-08-12-002682-a
Завершена
442 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 4 420.00 UAH
мін. крок: 1% або 4 420.00 UAH
Номер:
4532ef28357f48d3b03a0a7a9d999cf9
Внутрішній номер закупівлі:
22285314
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-08-12-002682-a
Замовник:
Відокремлений підрозділ Національного університету біоресурсів і природокористування України "Ніжинський агротехнічний інститут"
×
-
Код ЄДРПОУ:
34492238
-
Адреса:
16600, Україна, Чернігівська область, Ніжин, вулиця Шевченка, будинок 10
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Сипченко Тетяна Миколаївна 380681301679 tsypchenko5@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
77110000-4 Послуги, пов’язані з виробництвом сільськогосподарської продукціїАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
442 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
12.08.2024 11:15 - 17.08.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
12.08.2024 11:15 - 20.08.2024 00:00
Період кваліфікації:
20.08.2024 00:00 - 20.08.2024 09:42
Період завантаження договору:
26.08.2024 00:00 - 05.09.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴442 000.00 Послуги по збиранню урожаю соняшнику, послуги по збиранню кукурудзи на зерно