• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Послуги по збиранню урожаю соняшнику, послуги по збиранню кукурудзи на зерно

Оголошено тендер

442 000.00 UAH
Номер: c976020f480f4994ab3e985980f87a5c
Ідентифікатор плану: UA-P-2024-08-12-003578-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Відокремлений підрозділ Національного університету біоресурсів і природокористування України "Ніжинський агротехнічний інститут"
Замовник: Відокремлений підрозділ Національного університету біоресурсів і природокористування України "Ніжинський агротехнічний інститут"
Очікувана вартість: 442 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги по збиранню урожаю соняшнику, послуги по збиранню кукурудзи на зерно
Річний план закупівлі на: 2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2024
Класифікатор ДК 021:2015: 77110000-4 Послуги, пов’язані з виробництвом сільськогосподарської продукції
КЕКВ: 2282 Окремі заходи по реалізації державних (регіональних) програм, не віднесені до заходів розвитку
Дата опублікування: 12.08.2024 11:04

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
ОписКошти Державного бюджету України
Сума442 000.00 UAH