-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Продукти лікувального харчування для хворих на орфанні захворювання- ID: UA-2024-04-30-009427-a
- Дата створення : 30.04.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21443859
Комунальне некомерційне підприємство Львівської обласної ради «Західноукраїнський спеціалізований дитячий медичний центр» ЄДРПОУ: 02007101ДК 021:2015: 15880000-0 Спеціальні продукти харчування, збагачені поживними речовинамиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Продукти лікувального харчування для хворих на тирозинемію- ID: UA-2024-04-24-008850-a
- Дата створення : 24.04.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21390168
Комунальне некомерційне підприємство Львівської обласної ради «Західноукраїнський спеціалізований дитячий медичний центр» ЄДРПОУ: 02007101ДК 021:2015: 15880000-0 Спеціальні продукти харчування, збагачені поживними речовинамиТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Продукти лікувального харчування для хворих на орфанні захворювання виявлені методом перин...×-
Продукти лікувального харчування для хворих на орфанні захворювання виявлені методом перинатального скринінгу
- ID: UA-2024-04-19-002667-a
- Дата створення : 19.04.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21346998
Комунальне некомерційне підприємство Львівської обласної ради «Західноукраїнський спеціалізований дитячий медичний центр» ЄДРПОУ: 02007101ДК 021:2015: 15880000-0 Спеціальні продукти харчування, збагачені поживними речовинамиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Харчування для хворих на фенілкетонорію- ID: UA-2024-04-12-010576-a
- Дата створення : 12.04.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21288889
Комунальне некомерційне підприємство Львівської обласної ради «Західноукраїнський спеціалізований дитячий медичний центр» ЄДРПОУ: 02007101ДК 021:2015: 15880000-0 Спеціальні продукти харчування, збагачені поживними речовинамиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Харчування для хворих на фенілкетонорію- ID: UA-2024-04-11-006717-a
- Дата створення : 11.04.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21272006
Комунальне некомерційне підприємство Львівської обласної ради «Західноукраїнський спеціалізований дитячий медичний центр» ЄДРПОУ: 02007101ДК 021:2015: 15880000-0 Спеціальні продукти харчування, збагачені поживними речовинамиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Харчування для хворих на фенілкетонорію- ID: UA-2024-04-02-011105-a
- Дата створення : 02.04.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21186446
Комунальне некомерційне підприємство Львівської обласної ради «Західноукраїнський спеціалізований дитячий медичний центр» ЄДРПОУ: 02007101ДК 021:2015: 15880000-0 Спеціальні продукти харчування, збагачені поживними речовинамиТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Спеціальне дитяче харчування- ID: UA-2024-02-26-003130-a
- Дата створення : 26.02.24
- Внутрішній номер закупівлі: 20850776
Комунальне некомерційне підприємство Львівської обласної ради «Західноукраїнський спеціалізований дитячий медичний центр» ЄДРПОУ: 02007101ДК 021:2015: 15880000-0 Спеціальні продукти харчування, збагачені поживними речовинамиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Спеціальне дитяче харчування- ID: UA-2024-02-22-009152-a
- Дата створення : 22.02.24
- Внутрішній номер закупівлі: 20828592
Комунальне некомерційне підприємство Львівської обласної ради «Західноукраїнський спеціалізований дитячий медичний центр» ЄДРПОУ: 02007101ДК 021:2015: 15880000-0 Спеціальні продукти харчування, збагачені поживними речовинамиТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Спеціальне дитяче харчування- ID: UA-2023-09-27-011061-a
- Дата створення : 27.09.23
- Внутрішній номер закупівлі: 19110134
Комунальне некомерційне підприємство Львівської обласної ради «Західноукраїнський спеціалізований дитячий медичний центр» ЄДРПОУ: 02007101ДК 021:2015: 15880000-0 Спеціальні продукти харчування, збагачені поживними речовинамиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Продукти лікувального харчування для хворих на орфанні захворювання виявлені методом перин...×-
Продукти лікувального харчування для хворих на орфанні захворювання виявлені методом перинатального скринінгу
- ID: UA-2023-07-06-004065-a
- Дата створення : 06.07.23
- Внутрішній номер закупівлі: 18331464
Комунальне некомерційне підприємство Львівської обласної ради «Західноукраїнський спеціалізований дитячий медичний центр» ЄДРПОУ: 02007101ДК 021:2015: 15880000-0 Спеціальні продукти харчування, збагачені поживними речовинамиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Продукти лікувального харчування для хворих на орфанні захворювання виявлені методом перин...×-
Продукти лікувального харчування для хворих на орфанні захворювання виявлені методом перинатального скринінгу
- ID: UA-2023-06-14-009254-a
- Дата створення : 14.06.23
- Внутрішній номер закупівлі: 18101235
Комунальне некомерційне підприємство Львівської обласної ради «Західноукраїнський спеціалізований дитячий медичний центр» ЄДРПОУ: 02007101ДК 021:2015: 15880000-0 Спеціальні продукти харчування, збагачені поживними речовинамиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Спеціальне дитяче харчування- ID: UA-2023-03-28-002532-a
- Дата створення : 28.03.23
- Внутрішній номер закупівлі: 17351470
Комунальне некомерційне підприємство Львівської обласної ради «Західноукраїнський спеціалізований дитячий медичний центр» ЄДРПОУ: 02007101ДК 021:2015: 15880000-0 Спеціальні продукти харчування, збагачені поживними речовинамиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Харчування для хворих на фенілкетонорію- ID: UA-2023-03-17-010400-a
- Дата створення : 17.03.23
- Внутрішній номер закупівлі: 17272886
Комунальне некомерційне підприємство Львівської обласної ради «Західноукраїнський спеціалізований дитячий медичний центр» ЄДРПОУ: 02007101ДК 021:2015: 15880000-0 Спеціальні продукти харчування, збагачені поживними речовинамиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Продукти лікувального харчування для хворих на тирозинемію- ID: UA-2023-03-17-010182-a
- Дата створення : 17.03.23
- Внутрішній номер закупівлі: 17272667
Комунальне некомерційне підприємство Львівської обласної ради «Західноукраїнський спеціалізований дитячий медичний центр» ЄДРПОУ: 02007101ДК 021:2015: 15880000-0 Спеціальні продукти харчування, збагачені поживними речовинамиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Харчування для хворих на фенілкетонорію- ID: UA-2023-01-23-014284-a
- Дата створення : 23.01.23
- Внутрішній номер закупівлі: 16691360
Комунальне некомерційне підприємство Львівської обласної ради «Західноукраїнський спеціалізований дитячий медичний центр» ЄДРПОУ: 02007101ДК 021:2015: 15880000-0 Спеціальні продукти харчування, збагачені поживними речовинамиЗавершена -