-
Відкриті торги з особливостями
-
Мультилотова
-
КЕП
Харчування для хворих на фенілкетонорію
Тендер Prozorro UA-2024-04-02-011105-a
Торги відмінено
4 704 319.56
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.1% або 2 421.73 UAH
мін. крок: 0.1% або 2 421.73 UAH
Номер:
5d21ecacccb34ef4b36745f6486ca9b5
Внутрішній номер закупівлі:
21186446
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-04-02-011105-a
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство Львівської обласної ради «Західноукраїнський спеціалізований дитячий медичний центр»
×
-
Код ЄДРПОУ:
02007101
-
Адреса:
79035, Україна, Львівська область, Львів, вул. Дністерська, буд. 27
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Мигаль Світлана Михайлівна 380322707094 zusdmc@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
15880000-0 Спеціальні продукти харчування, збагачені поживними речовинамиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
4 704 319.56 UAH з ПДВ
Період уточнення:
02.04.2024 16:49 - 07.04.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
02.04.2024 16:49 - 10.04.2024 18:00
Тендерна документація (документи однакові для усіх лотів)
Інформація про скасування
Номер:
70f7537997db4bf49e0540385831f757
Причина скасування:
Відсутність подальшої потреби в закупівлі товарів, робіт і послуг
Опис причини скасування:
відсутність потреби у закупівлі згідно розрахованої очікуваної вартості
Період оскарження:
09.04.2024 17:38 - 20.04.2024 00:00
Дата опублікування:
09.04.2024 17:38
Дата виконання:
20.04.2024 00:00
Статус:
Виконано
- Лот №1 ₴571 785.60 Лот №1 Харчування для хворих на фенілкетонорію, Фку нутрі 2 концентрат (або еквівалент)
- Лот №2 ₴484 347.60 Лот №2 Харчування для хворих на фенілкетонорію, Фку нутрі 2 енерджі (або еквівалент)
- Лот №3 ₴1 892 299.86 Лот №3 Харчування для хворих на фенілкетонорію, Коміда С (або еквівалент)
- Лот №4 ₴1 227 402.00 Лот №4 Харчування для хворих на фенілкетонорію, Фку нутрі 3 концентрат (або еквівалент)
- Лот №5 ₴528 484.50 Лот №5 Харчування для хворих на фенілкетонорію, Фку нутрі 3 енерджі (або еквівалент)