-
Відкриті торги з особливостями
-
Мультилотова
-
КЕП
Харчування для хворих на фенілкетонорію
Тендер Prozorro UA-2024-04-02-011105-a
Торги відмінено
4 704 319.56
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.1% або 2 421.73 UAH
мін. крок: 0.1% або 2 421.73 UAH
Період уточнення:
02.04.2024 16:49 - 07.04.2024 00:00
Відповідь надана
Питання щодо збільшення очікуваної вартості
Номер:
ed37c171441946be9e96e45322f48320
Дата опублікування:
03.04.2024 15:18
Опис:
Доброго дня! Шановний Замовнику, звертаємось до Вас з проханням внести зміни в оголошення, а саме збільшити очікувану вартість закупівлі для можливості подачі пропозиції. Ціна за банку повинна складати Cоmida PKU C - 4 869,90 грн з пдв
Моніторинг цін додаємо
https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2024-02-26-011977-a
https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2024-02-16-010963-a
https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2024-02-16-000703-a
Відповідь:
Доброго дня, очікувана вартість визначена замовником на основі комерційних пропозицій та аналізу ринку як середнє арифметичне. Підстав для внесення змін у цій частині немає.
Дата відповіді:
05.04.2024 13:53