-
Відкриті торги з особливостями
-
Мультилотова
-
КЕП
Спеціальне дитяче харчування
Тендер Prozorro UA-2023-03-28-002532-a
Згідно пункту 35 Постанови 1178 аукціон у цій закупівлі проводитися не буде. Проте, в ЗУ "Про публічні закупівлі" ще залишилась вимога вказувати крок зниження ціни при оголошенні відкритих торгів. Тому технічним функціоналом електронного майданчика автоматично встановлено крок пониження 0.5%, що неможливо змінити чи видалити при оголошенні закупівлі. Кількість (згідно Додатку 2): 3 лоти: Лот 1-13 найменувань Лот 2-6 найменувань Лот 3-1 найменування (60 банок)
Завершена
3 172 638.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.1% або 1 927.80 UAH
мін. крок: 0.1% або 1 927.80 UAH
Номер:
45c2944fda9a427784bed0d143187fe2
Внутрішній номер закупівлі:
17351470
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-03-28-002532-a
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство Львівської обласної ради «Західноукраїнський спеціалізований дитячий медичний центр»
×
-
Код ЄДРПОУ:
02007101
-
Адреса:
79035, Україна, Львівська область, Львів, м. Львів, вул. Дністерська, 27
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Перейма Оксана 380322705427 economic.zusdmc@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
15880000-0 Спеціальні продукти харчування, збагачені поживними речовинамиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
3 172 638.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
28.03.2023 10:51 - 02.04.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
28.03.2023 10:51 - 05.04.2023 18:00
Період кваліфікації:
05.04.2023 18:00 - 07.04.2023 14:01
Період завантаження договору:
13.04.2023 00:00 - 23.04.2023 00:00
Тендерна документація (документи однакові для усіх лотів)
- Лот №1 ₴1 578 078.00 Лот №1- Спеціальне дитяче харчування
- Лот №2 ₴1 209 000.00 Лот №2- Спеціальне дитяче харчування
- Лот №3 ₴385 560.00 Лот №3- Спеціальне дитяче харчування