-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Спеціальне дитяче харчування
Оголошено тендер
3 172 638.00
UAH
Номер:
5c2026f6499d476a828b87f24418c496
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-03-28-001229-b
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальне некомерційне підприємство Львівської обласної ради «Західноукраїнський спеціалізований дитячий медичний центр»
×
-
Код ЄДРПОУ:
02007101
-
Адреса:
79035, Україна, Львівська область, Львів, м. Львів, вул. Дністерська, 27
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство Львівської обласної ради «Західноукраїнський спеціалізований дитячий медичний центр»
×
-
Код ЄДРПОУ:
02007101
-
Адреса:
79035, Україна, Львівська область, Львів, м. Львів, вул. Дністерська, 27
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
3 172 638.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Спеціальне дитяче харчування
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Березень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
15880000-0 Спеціальні продукти харчування, збагачені поживними речовинами
КЕКВ:
2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
28.03.2023 10:31
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
ОписКошти обласного бюджету
Сума3 172 638.00 UAH