-
Відкриті торги з особливостями
-
Мультилотова
-
КЕП
Спеціальне дитяче харчування
Тендер Prozorro UA-2023-03-28-002532-a
Згідно пункту 35 Постанови 1178 аукціон у цій закупівлі проводитися не буде. Проте, в ЗУ "Про публічні закупівлі" ще залишилась вимога вказувати крок зниження ціни при оголошенні відкритих торгів. Тому технічним функціоналом електронного майданчика автоматично встановлено крок пониження 0.5%, що неможливо змінити чи видалити при оголошенні закупівлі. Кількість (згідно Додатку 2): 3 лоти: Лот 1-13 найменувань Лот 2-6 найменувань Лот 3-1 найменування (60 банок)
Завершена
3 172 638.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.1% або 1 927.80 UAH
мін. крок: 0.1% або 1 927.80 UAH
Період уточнення:
28.03.2023 10:51 - 02.04.2023 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим