-
Відкриті торги з особливостями
-
Мультилотова
-
КЕП
Спеціальне дитяче харчування
Тендер Prozorro UA-2024-02-22-009152-a
Кількість (згідно Додатку 2): 2 лоти: Лот №1 - 10 найменувань Лот №2 -4 найменування
Торги відмінено
2 626 495.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.2% або 4 984.00 UAH
мін. крок: 0.2% або 4 984.00 UAH
Номер:
aecbcd3ae9644d56b7fab70c26d6f346
Внутрішній номер закупівлі:
20828592
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-02-22-009152-a
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство Львівської обласної ради «Західноукраїнський спеціалізований дитячий медичний центр»
×
-
Код ЄДРПОУ:
02007101
-
Адреса:
79035, Україна, Львівська область, Львів, м. Львів, вул. Дністерська, 27
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Мигаль Світлана Михайлівна 380322707094 zusdmc@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
15880000-0 Спеціальні продукти харчування, збагачені поживними речовинамиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
2 626 495.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
22.02.2024 14:51 - 27.02.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
22.02.2024 14:51 - 01.03.2024 18:00
Тендерна документація (документи однакові для усіх лотів)
Інформація про скасування
Номер:
37b0e501a1824d50a1a9f5957c5dab38
Причина скасування:
Відсутність подальшої потреби в закупівлі товарів, робіт і послуг
Опис причини скасування:
відсутність потреби у зв'язку із змінами характеристик та переліку товарів
Період оскарження:
23.02.2024 14:18 - 05.03.2024 00:00
Дата опублікування:
23.02.2024 14:18
Дата виконання:
05.03.2024 00:01
Статус:
Виконано
- Лот №1 ₴1 629 695.00 Спеціальне дитяче харчування
- Лот №2 ₴996 800.00 Лот №2 - Спеціальне дитяче харчування