-
Відкриті торги з особливостями
-
Мультилотова
-
КЕП
Спеціальне дитяче харчування
Тендер Prozorro UA-2024-02-22-009152-a
Кількість (згідно Додатку 2): 2 лоти: Лот №1 - 10 найменувань Лот №2 -4 найменування
Торги відмінено
2 626 495.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.2% або 4 984.00 UAH
мін. крок: 0.2% або 4 984.00 UAH
Період уточнення:
22.02.2024 14:51 - 27.02.2024 00:00
Відповідь надана
неактуальна назва товару
Номер:
9b727e0964404d3896b0991bd16b06ce
Дата опублікування:
23.02.2024 13:26
Опис:
Продукт спеціального дієтичного споживання для ентерального харчування Ресурс Оптимум (400 г) ще у 2023 році виробником перейменовано на Продукт спеціального дієтичного споживання для ентерального харчування Нутрен Оптимум (400 г)
див. наприклад в https://babypremium.com.ua/nestle_7613032861865_12.htm?gad_source=1&gclid=EAIaIQobChMI_9fLk63BhAMV12ZBAh0HSgeNEAQYASABEgKKffD_BwE
Відповідь:
в технічне завдання вноситимуться зміни
Дата відповіді:
23.02.2024 14:17
Відповідь надана
невідповідний актуальному тендеру Додаток 2
Номер:
db957716425a4d5792f841daa3acd9ef
Дата опублікування:
23.02.2024 13:16
Опис:
прошу замінити Додаток 2 на правильний (у якому прописани вимоги НЕ для матеріалів до діалізу та вимоги для його постачання) , а для спеціалізованиого харчування (для якого не потрібна ліцензія - це не фарм препарат, ані холодовий ланцюг - це не вакцина) та й інше
Відповідь:
закупівля буде відмінена через необхідність змін у технічне завдання
Дата відповіді:
23.02.2024 14:18