• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Продукти лікувального харчування для хворих на орфанні захворювання виявлені методом перинатального скринінгу

Завершена

149 724.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 748.62 UAH
Номер: c23bfd8286ef4552827cc5ebaf504358
Внутрішній номер закупівлі: 18331464
Ідентифікатор закупівлі: UA-2023-07-06-004065-a   
Замовник: Комунальне некомерційне підприємство Львівської обласної ради «Західноукраїнський спеціалізований дитячий медичний центр»
Контактна особа: Мигаль Світлана Михайлівна 380322707094 zusdmc@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 15880000-0 Спеціальні продукти харчування, збагачені поживними речовинамиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 149 724.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 06.07.2023 11:28 - 11.07.2023 00:00
Період прийому пропозицій: 06.07.2023 11:28 - 14.07.2023 18:00
Період кваліфікації: 14.07.2023 18:03 - 19.07.2023 13:11
Період завантаження договору: 25.07.2023 00:00 - 04.08.2023 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴149 724.00 Продукти лікувального харчування для хворих на орфанні захворювання виявлені методом перинатального скринінгу