-
Відкриті торги з особливостями
-
Мультилотова
-
КЕП
Харчування для хворих на фенілкетонорію
Тендер Prozorro UA-2024-04-12-010576-a
Кількість: 4 лоти, згідно Технічної специфікації (Додаток №2 до тендерної документації) Лот 1-64 банка Лот 2-16 упаковок Лот 3-150 банок Лот 4-103 банка
Завершена
1 125 842.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0% або 455.44 UAH
мін. крок: 0% або 455.44 UAH
Номер:
6fb4cb2324de4cc5ae39f60d99b7d6ea
Внутрішній номер закупівлі:
21288889
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-04-12-010576-a
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство Львівської обласної ради «Західноукраїнський спеціалізований дитячий медичний центр»
×
-
Код ЄДРПОУ:
02007101
-
Адреса:
79035, Україна, Львівська область, Львів, вул. Дністерська, буд. 27
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Мигаль Світлана Михайлівна 380322707094 zusdmc@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
15880000-0 Спеціальні продукти харчування, збагачені поживними речовинамиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 125 842.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
12.04.2024 16:19 - 19.04.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
12.04.2024 16:19 - 22.04.2024 18:00
Період кваліфікації:
22.04.2024 18:00 - 23.04.2024 17:25
Період завантаження договору:
29.04.2024 00:00 - 09.05.2024 00:00
Тендерна документація (документи однакові для усіх лотів)
- Лот №1 ₴91 088.60 Лот №1 Харчування для хворих на фенілкетонорію, Фку Анамікс інфант (або еквівалент)
- Лот №2 ₴195 782.40 Лот №2 Харчування для хворих на фенілкетонорію, Фку Анамікс Джуніор (або еквівалент)
- Лот №3 ₴623 907.00 Лот №3 Харчування для хворих на фенілкетонорію, Фку нутрі 2 концентрат (або еквівалент)
- Лот №4 ₴215 064.00 Лот №4 Харчування для хворих на фенілкетонорію, Фку нутрі 2 енерджі (або еквівалент)