-
Відкриті торги з особливостями
-
Мультилотова
-
КЕП
Харчування для хворих на фенілкетонорію
Тендер Prozorro UA-2023-01-23-014284-a
Кількість (згідно Додатку 2): 6 лотів: Лот 1-100200 гр. гр. білка в еквіваленті сухого продукту (240 банок) Лот 2-33 096,6 гр. білка в еквіваленті сухого продукту ( 100 банок) Лот 3-177390 гр. білка в еквіваленті сухого продукту ( 334 банки) Лот 4-100125 гр. гр в еквіваленті сухого продукту ( 253 банки) Лот 5-100100 гр. в еквіваленті сухого продукту (304 банки) Лот 6-37100,88 гр. в еквіваленті сухого продукту (235 банок)
Завершена
4 700 050.99
UAH з ПДВ
мін. крок: 0% або 896.94 UAH
мін. крок: 0% або 896.94 UAH
Номер:
9abe8afecbe14843bc6ebc10e5d084aa
Внутрішній номер закупівлі:
16691360
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-01-23-014284-a
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство Львівської обласної ради «Західноукраїнський спеціалізований дитячий медичний центр»
×
-
Код ЄДРПОУ:
02007101
-
Адреса:
79035, Україна, Львівська область, Львів, м. Львів, вул. Дністерська, 27
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Мигаль Світлана Михайлівна 380322707094 zusdmc@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
15880000-0 Спеціальні продукти харчування, збагачені поживними речовинамиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
4 700 050.99 UAH з ПДВ
Період уточнення:
23.01.2023 17:04 - 28.01.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
23.01.2023 17:04 - 31.01.2023 18:00
Період кваліфікації:
31.01.2023 18:03 - 03.02.2023 11:19
Період завантаження договору:
09.02.2023 00:00 - 19.02.2023 00:00
Тендерна документація (документи однакові для усіх лотів)
- Лот №1 ₴857 678.40 Лот №1. Харчування для хворих на фенілкетонорію
- Лот №2 ₴179 388.00 Лот №2. Харчування для хворих на фенілкетонорію
- Лот №3 ₴1 061 264.96 Лот №3. Харчування для хворих на фенілкетонорію
- Лот №4 ₴805 979.57 Лот №4. Харчування для хворих на фенілкетонорію
- Лот №5 ₴1 243 767.36 Лот №5. Харчування для хворих на фенілкетонорію
- Лот №6 ₴551 972.70 Лот №6. Харчування для хворих на фенілкетонорію