-
Відкриті торги з особливостями
-
Мультилотова
-
КЕП
Харчування для хворих на фенілкетонорію
Тендер Prozorro UA-2023-01-23-014284-a
Кількість (згідно Додатку 2): 6 лотів: Лот 1-100200 гр. гр. білка в еквіваленті сухого продукту (240 банок) Лот 2-33 096,6 гр. білка в еквіваленті сухого продукту ( 100 банок) Лот 3-177390 гр. білка в еквіваленті сухого продукту ( 334 банки) Лот 4-100125 гр. гр в еквіваленті сухого продукту ( 253 банки) Лот 5-100100 гр. в еквіваленті сухого продукту (304 банки) Лот 6-37100,88 гр. в еквіваленті сухого продукту (235 банок)
Завершена
4 700 050.99
UAH з ПДВ
мін. крок: 0% або 896.94 UAH
мін. крок: 0% або 896.94 UAH
Період уточнення:
23.01.2023 17:04 - 28.01.2023 00:00
Відповідь надана
Питання щодо збільшення очікуваної вартості
Номер:
3be145e1432f413a9722bd14d33b12b0
Дата опублікування:
25.01.2023 12:27
Опис:
Доброго дня! Шановний Замовнику.
Звертаємось до Вас з проханням внести зміни, а саме, підвищити очікувану вартість для можливості подачі пропозиції
лот №4 - Коміда С
Очікувана вартість повинна складати не меньше 3 649,80 грн з ПДВ за 1 банку
Моніторинг цін https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2022-12-15-011048-a
Відповідь:
Добрий день. Визначення, очікуваної вартості здійснювалося відповідно до «Примірної методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі» затвердженої наказом Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України 18.02.2020 № 275 . Очікувану вартість предмету закупівлі визначено на основі аналізу та моніторингу ринкових цін та шляхом здійснення запиту цінових пропозицій постачальників. Відтак, очікувана вартість визначена як середнє значення, що є обгрунтованим, для збільшення такої немає підстав.
Дата відповіді:
25.01.2023 16:48
Відповідь надана
Питання щодо збільшення очікуваної вартості
Номер:
79c763bb4cf34f7aadbcf6a6a173021a
Дата опублікування:
25.01.2023 12:26
Опис:
Доброго дня! Шановний Замовнику.
Звертаємось до Вас з проханням внести зміни, а саме, підвищити очікувану вартість для можливості подачі пропозиції
лот №3 - Коміда В
Очікувана вартість повинна складати не меньше 3 586,50 грн з ПДВ за 1 банку
Моніторінг цін https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2022-10-06-011145-a
https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2022-11-10-007680-a
Відповідь:
Добрий день. Визначення, очікуваної вартості здійснювалося відповідно до «Примірної методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі» затвердженої наказом Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України 18.02.2020 № 275 . Очікувану вартість предмету закупівлі визначено на основі аналізу та моніторингу ринкових цін та шляхом здійснення запиту цінових пропозицій постачальників. Відтак, очікувана вартість визначена як середнє значення, що є обгрунтованим, для збільшення такої немає підстав.
Дата відповіді:
25.01.2023 16:49