• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Харчування для хворих на фенілкетонорію

Оголошено тендер

4 700 050.99 UAH
Номер: ef163e9c30434c0785e5468b6cfed809
Ідентифікатор плану: UA-P-2023-01-23-007163-b
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Комунальне некомерційне підприємство Львівської обласної ради «Західноукраїнський спеціалізований дитячий медичний центр»
Замовник: Комунальне некомерційне підприємство Львівської обласної ради «Західноукраїнський спеціалізований дитячий медичний центр»
Очікувана вартість: 4 700 050.99 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Харчування для хворих на фенілкетонорію
Річний план закупівлі на: 2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Січень 2023
Класифікатор ДК 021:2015: 15880000-0 Спеціальні продукти харчування, збагачені поживними речовинами
КЕКВ: 2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування: 23.01.2023 16:50

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
ОписКошти обласного бюджету та кошти НСЗУ
Сума4 700 050.99 UAH