• Відкриті торги з особливостями
  • Мультилотова
  • КЕП

Продукти лікувального харчування для хворих на орфанні захворювання

Кількість: 2 лоти, згідно Технічної специфікації (Додаток №2 до тендерної документації): Лот №1-47 банок Лот №2-100 банок

Завершена

679 925.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.1% або 1 004.62 UAH
Номер: 30a089f3500a4d7690fb85a9ed0153f8
Внутрішній номер закупівлі: 21443859
Ідентифікатор закупівлі: UA-2024-04-30-009427-a   
Замовник: Комунальне некомерційне підприємство Львівської обласної ради «Західноукраїнський спеціалізований дитячий медичний центр»
Контактна особа: Мигаль Світлана Михайлівна 380322707094 zusdmc@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 15880000-0 Спеціальні продукти харчування, збагачені поживними речовинамиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 679 925.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 30.04.2024 16:55 - 06.05.2024 00:00
Період прийому пропозицій: 30.04.2024 16:55 - 09.05.2024 18:00
Період кваліфікації: 09.05.2024 18:00 - 13.05.2024 17:16
Період завантаження договору: 19.05.2024 00:00 - 29.05.2024 00:00

Тендерна документація (документи однакові для усіх лотів)

  • Лот №1 ₴200 925.00 Лот №1. Продукти лікувального харчування для хворих на орфанні захворювання
  • Лот №2 ₴479 000.00 Лот №2. Продукти лікувального харчування для хворих на орфанні захворювання