-
Відкриті торги з особливостями
-
Мультилотова
-
КЕП
Продукти лікувального харчування для хворих на орфанні захворювання
Тендер Prozorro UA-2024-04-30-009427-a
Кількість: 2 лоти, згідно Технічної специфікації (Додаток №2 до тендерної документації): Лот №1-47 банок Лот №2-100 банок
Завершена
679 925.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.1% або 1 004.62 UAH
мін. крок: 0.1% або 1 004.62 UAH
Період оскарження:
30.04.2024 16:55 - 06.05.2024 00:00
Нічого не знайдено.