-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Продукти лікувального харчування для хворих на орфанні захворювання виявлені методом перинатального скринінгу
Тендер Prozorro UA-2024-04-19-002667-a
Завершена
285 885.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 429.42 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 429.42 UAH
Номер:
e905db28f21d4f96a7617e8f591fbc51
Внутрішній номер закупівлі:
21346998
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-04-19-002667-a
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство Львівської обласної ради «Західноукраїнський спеціалізований дитячий медичний центр»
×
-
Код ЄДРПОУ:
02007101
-
Адреса:
79035, Україна, Львівська область, Львів, вул. Дністерська, буд. 27
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Мигаль Світлана Михайлівна 380322707094 zusdmc@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
15880000-0 Спеціальні продукти харчування, збагачені поживними речовинамиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
285 885.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
19.04.2024 10:35 - 24.04.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
19.04.2024 10:35 - 27.04.2024 01:00
Період кваліфікації:
27.04.2024 01:03 - 01.05.2024 17:39
Період завантаження договору:
07.05.2024 00:00 - 17.05.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴285 885.00 Продукти лікувального харчування для хворих на орфанні захворювання виявлені методом перинатального скринінгу