-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Продукти лікувального харчування для хворих на тирозинемію
Тендер Prozorro UA-2023-03-17-010182-a
Згідно пункту 35 Постанови 1178 аукціон у цій закупівлі проводитися не буде. Проте, в ЗУ "Про публічні закупівлі" ще залишилась вимога вказувати крок зниження ціни при оголошенні відкритих торгів. Тому технічним функціоналом електронного майданчика автоматично встановлено крок пониження 1%, що неможливо змінити чи видалити при оголошенні закупівлі.
Завершена
470 640.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 353.20 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 353.20 UAH
Номер:
b1562b3d1f714f238e63f79b0f0b9db2
Внутрішній номер закупівлі:
17272667
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-03-17-010182-a
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство Львівської обласної ради «Західноукраїнський спеціалізований дитячий медичний центр»
×
-
Код ЄДРПОУ:
02007101
-
Адреса:
79035, Україна, Львівська область, Львів, м. Львів, вул. Дністерська, 27
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Мигаль Світлана Михайлівна 380322707094 zusdmc@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
15880000-0 Спеціальні продукти харчування, збагачені поживними речовинамиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
470 640.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
17.03.2023 16:07 - 23.03.2023 23:00
Період прийому пропозицій:
17.03.2023 16:07 - 27.03.2023 18:00
Період кваліфікації:
27.03.2023 18:01 - 31.03.2023 12:41
Період завантаження договору:
06.04.2023 00:00 - 16.04.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴470 640.00 Продукти лікувального харчування для хворих на тирозинемію