-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Продукти лікувального харчування для хворих на тирозинемію
Оголошено тендер
470 640.00
UAH
Номер:
40588313a29048c09a9af0ee6fc50538
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-03-17-004012-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальне некомерційне підприємство Львівської обласної ради «Західноукраїнський спеціалізований дитячий медичний центр»
×
-
Код ЄДРПОУ:
02007101
-
Адреса:
79035, Україна, Львівська область, Львів, м. Львів, вул. Дністерська, 27
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство Львівської обласної ради «Західноукраїнський спеціалізований дитячий медичний центр»
×
-
Код ЄДРПОУ:
02007101
-
Адреса:
79035, Україна, Львівська область, Львів, м. Львів, вул. Дністерська, 27
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
470 640.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Продукти лікувального харчування для хворих на тирозинемію
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Березень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
15880000-0 Спеціальні продукти харчування, збагачені поживними речовинами
КЕКВ:
2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
17.03.2023 15:38
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
Опискошти обласного та державного бюджету
Сума470 640.00 UAH