-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Спеціальне дитяче харчування
Тендер Prozorro UA-2023-09-27-011061-a
кількість- 3 найменування
Завершена
377 800.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 889.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 889.00 UAH
Номер:
acab45f431224d28b7a839012f84d124
Внутрішній номер закупівлі:
19110134
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-09-27-011061-a
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство Львівської обласної ради «Західноукраїнський спеціалізований дитячий медичний центр»
×
-
Код ЄДРПОУ:
02007101
-
Адреса:
79035, Україна, Львівська область, Львів, м. Львів, вул. Дністерська, 27
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Мигаль Світлана Михайлівна 380322707094 zusdmc@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
15880000-0 Спеціальні продукти харчування, збагачені поживними речовинамиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
377 800.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
27.09.2023 15:45 - 02.10.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
27.09.2023 15:45 - 05.10.2023 18:00
Період кваліфікації:
05.10.2023 18:02 - 09.10.2023 17:33
Період завантаження договору:
15.10.2023 00:00 - 25.10.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴377 800.00 Спеціальне дитяче харчування