-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Спеціальне дитяче харчування
Оголошено тендер
377 800.00
UAH
Номер:
1245a6f41656425682d13fe7f4af4661
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-09-27-005312-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальне некомерційне підприємство Львівської обласної ради «Західноукраїнський спеціалізований дитячий медичний центр»
×
-
Код ЄДРПОУ:
02007101
-
Адреса:
79035, Україна, Львівська область, Львів, м. Львів, вул. Дністерська, 27
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство Львівської обласної ради «Західноукраїнський спеціалізований дитячий медичний центр»
×
-
Код ЄДРПОУ:
02007101
-
Адреса:
79035, Україна, Львівська область, Львів, м. Львів, вул. Дністерська, 27
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
377 800.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Спеціальне дитяче харчування
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
15880000-0 Спеціальні продукти харчування, збагачені поживними речовинами
КЕКВ:
2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
27.09.2023 15:15
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
ОписКошти обласного бюджету
Сума377 800.00 UAH