-
Відкриті торги з особливостями
-
Мультилотова
-
КЕП
Харчування для хворих на фенілкетонорію
Тендер Prozorro UA-2024-04-11-006717-a
Кількість: 5 лотів, згідно Технічної специфікації (Додаток №2 до тендерної документації) Лот 1-138 банок Лот 2-232 банок Лот 3-390 банок Лот 4-257 банок Лот 5-193 банок
Завершена
4 707 390.54
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.1% або 2 422.08 UAH
мін. крок: 0.1% або 2 422.08 UAH
Номер:
c0f2d11f7a6d45c3a92436d9b6fc152b
Внутрішній номер закупівлі:
21272006
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-04-11-006717-a
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство Львівської обласної ради «Західноукраїнський спеціалізований дитячий медичний центр»
×
-
Код ЄДРПОУ:
02007101
-
Адреса:
79035, Україна, Львівська область, Львів, вул. Дністерська, буд. 27
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Мигаль Світлана Михайлівна 380322707094 zusdmc@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
15880000-0 Спеціальні продукти харчування, збагачені поживними речовинамиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
4 707 390.54 UAH з ПДВ
Період уточнення:
11.04.2024 13:36 - 16.04.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
11.04.2024 13:36 - 19.04.2024 18:00
Період кваліфікації:
19.04.2024 18:01 - 22.04.2024 14:25
Період завантаження договору:
28.04.2024 00:00 - 08.05.2024 00:00
Тендерна документація (документи однакові для усіх лотів)
- Лот №1 ₴573 994.44 Лот №1 Харчування для хворих на фенілкетонорію, Фку нутрі 2 концентрат (або еквівалент)
- Лот №2 ₴484 416.00 Лот №2 Харчування для хворих на фенілкетонорію, Фку нутрі 2 енерджі (або еквівалент)
- Лот №3 ₴1 897 506.00 Лот №3 Харчування для хворих на фенілкетонорію, Коміда С (або еквівалент)
- Лот №4 ₴1 223 854.56 Лот №4 Харчування для хворих на фенілкетонорію, Фку нутрі 3 концентрат (або еквівалент)
- Лот №5 ₴527 619.54 Лот №5 Харчування для хворих на фенілкетонорію, Фку нутрі 3 енерджі (або еквівалент)