-
Відкриті торги з особливостями
-
Мультилотова
-
КЕП
Харчування для хворих на фенілкетонорію
Тендер Prozorro UA-2024-04-11-006717-a
Кількість: 5 лотів, згідно Технічної специфікації (Додаток №2 до тендерної документації) Лот 1-138 банок Лот 2-232 банок Лот 3-390 банок Лот 4-257 банок Лот 5-193 банок
Завершена
4 707 390.54
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.1% або 2 422.08 UAH
мін. крок: 0.1% або 2 422.08 UAH
Період уточнення:
11.04.2024 13:36 - 16.04.2024 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим