-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Продукти лікувального харчування для хворих на тирозинемію
Тендер Prozorro UA-2024-04-24-008850-a
кількість-2 найменування
Торги відмінено
679 925.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 3 399.62 UAH
мін. крок: 0.5% або 3 399.62 UAH
Номер:
13c4a5a046514d06b0a169a9c48d4fc3
Внутрішній номер закупівлі:
21390168
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-04-24-008850-a
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство Львівської обласної ради «Західноукраїнський спеціалізований дитячий медичний центр»
×
-
Код ЄДРПОУ:
02007101
-
Адреса:
79035, Україна, Львівська область, Львів, вул. Дністерська, буд. 27
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Мигаль Світлана Михайлівна 380322707094 zusdmc@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
15880000-0 Спеціальні продукти харчування, збагачені поживними речовинамиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
679 925.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
24.04.2024 13:05 - 29.04.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
24.04.2024 13:05 - 02.05.2024 01:00
Тендерна документація до лоту 1
Інформація про скасування
Номер:
7eb80bcf98554220b3425746c20c2e47
Причина скасування:
Відсутність подальшої потреби в закупівлі товарів, робіт і послуг
Опис причини скасування:
відсутність потреби
Період оскарження:
26.04.2024 15:00 - 07.05.2024 00:00
Дата опублікування:
26.04.2024 15:00
Дата виконання:
07.05.2024 00:03
Статус:
Виконано
- Лот №1 ₴679 925.00 Продукти лікувального харчування для хворих на тирозинемію