-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Продукти лікувального харчування для хворих на тирозинемію
Тендер Prozorro UA-2024-04-24-008850-a
кількість-2 найменування
Торги відмінено
679 925.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 3 399.62 UAH
мін. крок: 0.5% або 3 399.62 UAH
Вимоги для участі в закупівлі
Вимога підтвердити відсутніть
Опис вимог та спосіб їх підтвердження
Вчинення корупційних правопорушень
ID: 4ecc5b51ba224d0490ab68ef8e5976eb
Детальніше
Спосіб підтвердження
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 24.04.2024 13:05
Відомості про юридичну особу, яка є учасником процедури закупівлі, не внесено до Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні або пов'язані з корупцією правопорушення
ID: 443fbe7e382e4407a0ac7a3cceeb990f
Очікуване значення :
Так
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 24.04.2024 13:05
Керівника учасника процедури закупівлі, фізичну особу, яка є учасником процедури закупівлі, не було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення корупційного правопорушення або правопорушення, пов’язаного з корупцією
ID: dd396ee9a23f4c0bad80180d9272251e
Очікуване значення :
Так
Вчинення економічних правопорушень
ID: 5f1e540be0f44f9380ed373a20f470d0
Детальніше
Спосіб підтвердження
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 24.04.2024 13:05
Суб’єкт господарювання (учасник процедури закупівлі) протягом останніх трьох років не притягувався до відповідальності за порушення, передбачене пунктом 4 частини другої статті 6, пунктом 1 статті 50 Закону України "Про захист економічної конкуренції", у вигляді вчинення антиконкурентних узгоджених дій, що стосуються спотворення результатів тендерів
ID: 40fb8ffc6f9d40949a71e0b452bb2b1a
Очікуване значення :
Так
Вчинення злочинів, учинених з корисливих мотивів
ID: 9d7f6bdef4ff4d2eaea5d9055326eae8
(Необхідно надати підтвердження щодо відповідності вимогам однієї із двох груп)
Детальніше
Спосіб підтвердження
Учасник фізична особа підтверджує, що
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 24.04.2024 13:05
Фізична особа, яка є учасником процедури закупівлі, не була засуджена за кримінальне правопорушення, вчинене з корисливих мотивів (зокрема, пов’язане з хабарництвом та відмиванням коштів), судимість з якої не знято або не погашено в установленому законом порядку
ID: 540598eebd374811b5665b30412ac475
Очікуване значення :
Так
Учасник юридична особа підтверджує, що
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 24.04.2024 13:05
Керівник учасника процедури закупівлі не був засуджений за кримінальне правопорушення, вчинене з корисливих мотивів (зокрема, пов’язане з хабарництвом, шахрайством та відмиванням коштів), судимість з якого не знято або не погашено в установленому законом порядку
ID: a1a6eb8a37c842a58150a3d169f95426
Очікуване значення :
Так
Порушення справ про банкрутство
ID: f8168471055e4c70919ed4cc874dc06a
Детальніше
Спосіб підтвердження
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 24.04.2024 13:05
Учасник процедури закупівлі не визнаний у встановленому законом порядку банкрутом та стосовно нього не відкрита ліквідаційна процедура
ID: 1ece109dc9104a0692ec39190ce28bdb
Очікуване значення :
Так
Наявність інших підстав для відмови в участі у процедурі закупівлі
ID: 76ef54dbc141419d96a2840f0a85d513
Детальніше
Спосіб підтвердження
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 24.04.2024 13:05
У Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань присутня інформація, передбачена пунктом 9 частини другої статті 9 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань" (крім нерезидентів)
ID: 1a2bfffe86ff43ab9199453d95cc0cec
Очікуване значення :
Так
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 24.04.2024 13:05
Учасник процедури закупівлі або кінцевий бенефіціарний власник, член або учасник (акціонер) юридичної особи — учасника процедури закупівлі не є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції", крім випадку, коли активи такої особи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА
ID: 005ad38a6a6a409888d63db538408100
Очікуване значення :
Так
Вчинення правопорушень, пов'язаних з використанням дитячої праці чи будь-якими формами торгівлі людьми
ID: 4da180f80c1442f4bb6ed0ce7a77fc4f
Детальніше
Спосіб підтвердження
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 24.04.2024 13:05
Керівника учасника процедури закупівлі, фізичну особу, яка є учасником процедури закупівлі, не було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення правопорушення, пов’язаного з використанням дитячої праці чи будь-якими формами торгівлі людьми
ID: 25230228d04d4aa0ab8bb13f8b1b336e
Очікуване значення :
Так
Підстави для відхилення пропозиції
Підстава
Опис вимог та спосіб їх підтвердження
Виявлення факту зв'язку учасника з іншими учасниками процедури або замовником
ID: cd1dc314e7d94a20a8ee4af07d680dee
Детальніше
Спосіб підтвердження
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 24.04.2024 13:05
Тендерна пропозиція подана учасником процедури закупівлі, який є пов’язаною особою з іншими учасниками процедури закупівлі та/або з уповноваженою особою (особами), та/або з керівником замовника
ID: 627a5b322d5743e7887972f7bbb4ff39
Виявлення факту наміру впливу на прийняття рішення замовника
ID: b5a8b318c49045f788f2c134c1fbf00c
Детальніше
Спосіб підтвердження
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 24.04.2024 13:05
Замовник має незаперечні докази того, що учасник процедури закупівлі пропонує, дає або погоджується дати прямо чи опосередковано будь-якій службовій (посадовій) особі замовника, іншого державного органу винагороду в будь-якій формі (пропозиція щодо наймання на роботу, цінна річ, послуга тощо) з метою вплинути на прийняття рішення щодо визначення переможця процедури закупівлі
ID: 1c3d9babf3c142809236a45083a2df77
Інші критерії
Вимоги
Опис вимог та спосіб їх підтвердження
Мова (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції
ID: 2bfd82b3f22042ae8b32e76c1b2c103f
Детальніше
Спосіб підтвердження
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 24.04.2024 13:05
Мова тендерної пропозиції українська
ID: e6db54c9140e4539aac45b82065e4c5a
Очікуване значення :
Так
Тендерне забезпечення не вимагається
Спосіб підтвердження