-
Відкриті торги з особливостями
-
Мультилотова
-
КЕП
Спеціальне дитяче харчування
Тендер Prozorro UA-2024-02-26-003130-a
Кількість (згідно Додатку 2): 2 лоти: Лот №1 - 12 найменувань Лот №2 -4 найменування
Завершена
2 626 495.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.2% або 4 984.00 UAH
мін. крок: 0.2% або 4 984.00 UAH
Номер:
6db8e5e39eb54c6dabc9e3c80e6109bc
Внутрішній номер закупівлі:
20850776
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-02-26-003130-a
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство Львівської обласної ради «Західноукраїнський спеціалізований дитячий медичний центр»
×
-
Код ЄДРПОУ:
02007101
-
Адреса:
79035, Україна, Львівська область, Львів, м. Львів, вул. Дністерська, 27
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Мигаль Світлана Михайлівна 380322707094 zusdmc@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
15880000-0 Спеціальні продукти харчування, збагачені поживними речовинамиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
2 626 495.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
26.02.2024 11:11 - 02.03.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
26.02.2024 11:11 - 05.03.2024 18:00
Аукціон:
06.03.2024 13:18 - 06.03.2024 13:41
Період кваліфікації:
06.03.2024 13:41 - 11.03.2024 11:23
Період завантаження договору:
17.03.2024 00:00 - 27.03.2024 00:00
Тендерна документація (документи однакові для усіх лотів)
- Лот №1 ₴1 629 695.00 Лот №1.Спеціальне дитяче харчування
- Лот №2 ₴996 800.00 Лот №2. Спеціальне дитяче харчування