-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Спеціальне дитяче харчування
Оголошено тендер
2 626 495.00
UAH
Номер:
30f6c8c39ec34bc4870fbfe39dbbeaba
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-02-26-001649-c
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальне некомерційне підприємство Львівської обласної ради «Західноукраїнський спеціалізований дитячий медичний центр»
×
-
Код ЄДРПОУ:
02007101
-
Адреса:
79035, Україна, Львівська область, Львів, м. Львів, вул. Дністерська, 27
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство Львівської обласної ради «Західноукраїнський спеціалізований дитячий медичний центр»
×
-
Код ЄДРПОУ:
02007101
-
Адреса:
79035, Україна, Львівська область, Львів, м. Львів, вул. Дністерська, 27
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
2 626 495.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Спеціальне дитяче харчування
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Лютий 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
15880000-0 Спеціальні продукти харчування, збагачені поживними речовинами
КЕКВ:
2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
26.02.2024 10:59
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
ОписКошти обласного бюджету, кошти НСЗУ, власні надходження
Сума2 626 495.00 UAH