-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Продукти лікувального харчування для хворих на орфанні захворювання виявлені методом перинатального скринінгу
Тендер Prozorro UA-2023-06-14-009254-a
Торги не відбулися
123 144.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 615.72 UAH
мін. крок: 0.5% або 615.72 UAH
Номер:
d4a4a22ef0084957a6002a7eaf706847
Внутрішній номер закупівлі:
18101235
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-06-14-009254-a
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство Львівської обласної ради «Західноукраїнський спеціалізований дитячий медичний центр»
×
-
Код ЄДРПОУ:
02007101
-
Адреса:
79035, Україна, Львівська область, Львів, м. Львів, вул. Дністерська, 27
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Перейма Оксана 380322705427 economic.zusdmc@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
15880000-0 Спеціальні продукти харчування, збагачені поживними речовинамиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
123 144.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
14.06.2023 14:03 - 19.06.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
14.06.2023 14:03 - 22.06.2023 18:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴123 144.00 Продукти лікувального харчування для хворих на орфанні захворювання виявлені методом перинатального скринінгу