-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Продукти лікувального харчування для хворих на орфанні захворювання виявлені методом перинатального скринінгу
Тендер Prozorro UA-2023-06-14-009254-a
Торги не відбулися
123 144.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 615.72 UAH
мін. крок: 0.5% або 615.72 UAH
Період уточнення:
14.06.2023 14:03 - 19.06.2023 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим