• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Продукти лікувального харчування для хворих на орфанні захворювання виявлені методом перинатального скринінгу

Оголошено тендер

123 144.00 UAH
Номер: 1ef57e0359104a6591640e11ba24d718
Ідентифікатор плану: UA-P-2023-06-14-004022-c
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Комунальне некомерційне підприємство Львівської обласної ради «Західноукраїнський спеціалізований дитячий медичний центр»
Замовник: Комунальне некомерційне підприємство Львівської обласної ради «Західноукраїнський спеціалізований дитячий медичний центр»
Очікувана вартість: 123 144.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Продукти лікувального харчування для хворих на орфанні захворювання виявлені методом перинатального скринінгу
Річний план закупівлі на: 2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Червень 2023
Класифікатор ДК 021:2015: 15880000-0 Спеціальні продукти харчування, збагачені поживними речовинами
КЕКВ: 2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування: 14.06.2023 13:58

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Описобласний бюджет
Сума123 144.00 UAH